O Zakładzie

Seminarium naukowe o Zbigniewie Brzezińskim

W imieniu organizatorów V Kongresu Polskich Towarzystw Naukowych w Świecie pt. Inteligencja polska w świecie serdecznie zapraszamy pracowników i studentów INPiSM UJ do udziału w seminarium naukowym poświęconym profesorowi Zbigniewowi Brzezińskiemu. Szczegółowe informacje na plakacie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do rejestracji przez stronę http://kptnws.krakow.pl/index.php/informacje-organizacyjne/formularz-zgloszeniowy,  co umożliwi organizatorom wystawienie identyfikatora uczestnictwa lub przez kontakt z Kancelarią PAU tel: 12 424 02 00.