O Zakładzie

Zaproszenie na wykład Chrisa Farisa, weterana amerykańskich sił specjalnych

Zakład Bezpieczeństwa Narodowego w imieniu Dziekana Wydziału Spraw Międzynarodowych i Politycznych oraz Dyrektora Instytutu Nauk Politycznych i Stosunkow Międzynarodowych gorąco poleca wykład Chrisa Farisa, starszego sierżanta (seargant-major) amerykańskich sił specjalnych Delta Force. Wykład odbędzie się w czwartek 25 maja br. w Sali Wystawowej A, Auditorium Maximum UJ.

Więcej na temat tego wydarzenia na profilu FB WSMiP: https://www.facebook.com/WydzialStudiowMiedzynarodowychIPolitycznychUj/photos/a.408338932614645.1073741835.403050519810153/1292148654233664/?type=3&theater