Awans naukowy dr. Piotra Bajora
aktualności badania

Awans naukowy dr. Piotra Bajora

25.06.2020
Z wielką radością informujemy, że Rada Dyscypliny Nauki o polityce i administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim na posiedzeniu w dniu 23 czerwca br. przyjęła uchwałę o nadaniu Piotrowi Bajorowi, adiunktowi w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego, stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce i administracji.
więcej o Awans naukowy dr. Piotra Bajora
Komentarz prof. Dariusza Kozerawskiego dla portalu Onet.pl
aktualności popularyzacja wiedzy

Komentarz prof. Dariusza Kozerawskiego dla portalu Onet.pl

08.06.2020
Z przyjemnością informujemy, że na portalu Onet.pl ukazał się wywiad z prof. dr. hab. Dariuszem Kozerawskim dotyczący decyzji prezydenta Trumpa o wycofaniu części wojsk amerykańskich z Niemiec.
więcej o Komentarz prof. Dariusza Kozerawskiego dla portalu Onet.pl
Komentarz prof. Artura Gruszczaka o Strategii bezpieczeństwa narodowego RP
aktualności popularyzacja wiedzy

Komentarz prof. Artura Gruszczaka o Strategii bezpieczeństwa narodowego RP

01.06.2020
Na stronie internetowej Fundacji Instytut Bezpieczeństwa i Strategii ukazał się komentarz prof. dr. hab. Artura Gruszczaka, kierownika Katedry Bezpieczeństwa Narodowego UJ, dotyczący przyjętej niedawno Strategii bezpieczeństwa narodowego RP 2020 r.
więcej o Komentarz prof. Artura Gruszczaka o Strategii bezpieczeństwa narodowego RP