aktualności konferencje

25.03.2024
Pracowniczka Katedry Bezpieczeństwa Narodowego UJ dr Agata Mazurkiewicz wzięła udział w prestiżowym International Forum for Peace, Security and Prosperity, które odbyło się w Palermo w dniach 17-20 marca 2024 roku. Temat tegorocznego Forum to „Wpływ współczesnych napięć, konfliktów i wojen na duże instytucje międzynarodowe”. Dr Mazurkiewicz była częścią panelu poświęconego organizacjom regionalnym organizowanego przez United States Military Academy West Point, Norwich University i University of Stellenbosch.
więcej o Udział dr Agaty Mazurkiewicz w International Forum for Peace, Security and Prosperity, Palermo 17-20.03.2024
aktualności

21.03.2024
Dr Dominika Dziwisz ukończyła czteroletni projekt TUNING-CALOHEE Extension/CALOHEX (2020-2024), finansowany z budżetu Unii Europejskiej, będący kontynuacją projektu ERASMUS+ Forward Looking Cooperation Project Measuring and Comparing Achievements in Higher Education in Europe.
więcej o Dr Dominika Dziwisz ukończyła czteroletni projekt TUNING-CALOHEE Extension/CALOHEX (2020-2024)
aktualności popularyzacja wiedzy

18.03.2024
Z wielką radością informujemy, że lic. Szymon Główka student bezpieczeństwa narodowego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych zajął I miejsce w XIII edycji Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa w kontekście zagrożeń wywiadowczych, terrorystycznych, ekonomicznych. W tym samym konkursie został wyróżniony również lic. Franciszek Dziadkowiec-Wędlikowski student bezpieczeństwa narodowego INPiSM UJ.
więcej o Studenci bezpieczeństwa narodowego laureatami Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką