Wystąpienie prof. A. Gruszczaka na konferencji dotyczącej zagrożeń hybrydowych

Prof. Artur Gruszczak uczestniczył w trzydniowej serii konferencji tematycznych dotyczących współczesnych zagrożeń bezpieczeństwa, zorganizowanej w dniach 14-16 czerwca br. przez The European Counter-Terrorism Jean Monnet Research Network (EUCTER) na Uniwersytecie Południowej Walii w Cardiff. Wystąpienie profesora Gruszczaka nt. „Enhancing the EU’s resilience to counter hybrid threats: Is there a role for intelligence cooperation?” było częścią sesji panelowej „Order and Disorder: Political Interference, Disinformation and Resilience”, która odbyła się 16 czerwca w ramach konferencji „Hybrid Threats and Hybrid Warfare”.