Wiktor Kowalski laureatem Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką

Z wielką radością informujemy, że lic. Wiktor Kowalski, student politologii w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych zajął III miejsce w X edycji Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa w kontekście zagrożeń wywiadowczych, terrorystycznych, ekonomicznych. Nagrodzona praca licencjacka pt. "Obrońcy systemu? Rola i miejsce Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej w Islamskiej Republice Iranu" została doceniona za „wnikliwą analizę problematyki irańskich sił zbrojnych w aspektach: historyczno-ustrojowym, strukturalnym oraz polityczno-społeczno-gospodarczym”. Praca dyplomowa została przygotowana w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego pod kierunkiem dr. Mateusza Kolaszyńskiego i była recenzowana przez prof. dr. hab. Artura Gruszczaka.

Z wielką radością informujemy, że lic. Wiktor Kowalski, student politologii w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych zajął III miejsce w X edycji Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa w kontekście zagrożeń wywiadowczych, terrorystycznych, ekonomicznych. Nagrodzona praca licencjacka pt. Obrońcy systemu? Rola i miejsce Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej w Islamskiej Republice Iranu została doceniona za „wnikliwą analizę problematyki irańskich sił zbrojnych w aspektach: historyczno-ustrojowym, strukturalnym oraz polityczno-społeczno-gospodarczym”. Praca dyplomowa została przygotowana w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego pod kierunkiem dr. Mateusza Kolaszyńskiego i była recenzowana przez prof. dr. hab. Artura Gruszczaka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło ilustracji: https://www.abw.gov.pl/